ВетЕксперт

Послуги

Ветеринарний центр «ВетЕксперт» – це справжній медичний центр для домашніх улюбленців. Тут нададуть допомогу в будь-якому випадку: оглянуть тварину, зроблять аналізи, призначать лікування. Є сучасна операційна, обладнана всім необхідним, а також кабінет ультразвукової діагностики. При центрі відкрита аптека, де можна придбати необхідні ліки або вакцини. 

Що б не трапилося з вашим улюбленцем, в центрі нададуть кваліфіковану допомогу і простежать за процесом одужання.
На базі центру проводяться семінари для власників тварин з питань годівлі, утримання, догляду, профілактики і лікування хвороб домашніх тварин.
Цілий комплекс послуг в одному місці. Окремі спеціалізації ветцентра – офтальмологія, стоматологія, дерматологія, ортопедія і хірургія. Тут тварин обстежують, призначать лікування і зроблять щеплення. Також проведуть діагностичні і лабораторні дослідження пацієнтам, які цього потребують. Фахівці приділять увагу здоров’ю і догляду за вухами і кігтями вашого вихованця, зроблять стрижку.
У клініці подбають про кролика, папугу і навіть про екзотичних тварин, наприклад, ігуані. Прийом ведуть по запису в зручний для вас час. В екстреному випадку розраховуйте на огляд лікаря і допомогу без запису. Після обстеження вас не залишать з купою питань, а проконсультують та нададуть детальну інструкцію, як доглядати за улюбленцем.

замовити
дзвоник